Sojusz Lewicy Demokratycznej

Struktura regionalna - województwo: Federacja Młodych Socjaldemokratów

Regiony

Przewodniczący Rad Regionalnych
 
Dolny Śląsk
[koordynator] Adrian Wąsik - adrian_wasik@wp.pl
 
Kujawsko – Pomorskie
Piotr Kowal - piotr.kowal53@wp.pl
 
Lubelskie
Konrad Jędrzejowski - konrad.jedrzejowski@o2.pl
 
Lubuskie
Patryk Lewicki - lewicki.patryk@gmail.com
 
Łódzkie
Aleksandra Stasiak - stasiak.aleksandra@vp.pl
 
Małopolska
Dariusz Szczotkowski - darek.szczotkowski@gmail.com
 
Mazowieckie
Błażej Makarewicz – blazejmakarewicz@o2.pl
 
Opolskie
Grzegorz Zwolak - grzegorzzwolak@interia.pl 
 
Podkarpackie
Przemysław Jednacz - p.jednacz@yahoo.pl
 
Pomorskie
Piotr Kaczmarek - piotrkaczmarek6@gmail.com
 
Śląskie
Wojciech Nitwinko - nitwinko@wp.pl
 
Świętokrzyskie
Dorota Ziółkowska - doiotka@poczta.fm
 
Warmińsko –Mazurskie
Aleksandra Glinka - aleksandra_glinka@wp.pl
 
Wielkopolskie
Piotr Pałczyński - palczynskipiotr@wp.pl
 
Zachodniopomorskie
Damian Syjczak - damian.syjczak@wp.pl